| Productnaam | Verpakkingsrekken van stalen kantilever |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Materiaal | Cantilever-palletrekken |
|---|---|
| Naam | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Productnaam | Verstelbare opslagplank |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Naam | palletrekken voor magazijnen |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 1500 kg/pallet |
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
|---|---|
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | L3100*D615+335*H2000 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Gebeurtenis | Bescherming tegen corrosie |
| Productnaam | Systeem voor magazijnrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Ideeën voor palletplanken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Artikel 1 | de op zwaar werk berekende rekken van de metaalopslag |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | pakhuisrekken, winkelplank |
| Features | Adjustable, Durable, Easy To Assemble |
|---|---|
| Type | Industrial Rack Shelving |
| Application | Industrial, Commercial, Retail |
| Kenmerken | Regelbare corrosiebescherming, |
| Height | 1500-11000mm |
| Materiaal | Staal, SS400 A36 Q235 enz. |
|---|---|
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Stijl | Verstelbare plankhoogte |
| Gewichtscapaciteit | 90 kg-190 kg/laag |
| Functie | Sterk, duurzaam en makkelijk te monteren |