| Productnaam | Draagarmstelling |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Naam | industriële metalen opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235B |
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Structuur | Geassembleerd |
| Type | Zware opslagrekken voor buiten- en binnenopslag |
| Gebruik | Industrieel |
|---|---|
| Ontwerp | Open planken |
| Schaal | het op zwaar werk berekende cantilever rekken |
| Gewicht | zwaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Naam | metalen opslagrekken voor zwaar werk |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Type | Palletrek |
| Naam | Industriële opslagrekken |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | Palletrek |
| Artikel 1 | de op zwaar werk berekende rekken van de metaalopslag |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | pakhuisrekken, winkelplank |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Artikel 1 | cantileverplanken |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 500 kg/arm |
| Gebruik | Opbergplaats |
| Productnaam | Zware metalen plankenrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Naam | industriële planken |
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | pakhuisrekken, winkelplank |
| Naam | Zware staal pallet stapelbaar |
|---|---|
| Productgarantie | 1 jaar |
| producthoudbaarheid | tot 3~5 jaar tegen een goede behandeling |
| Toepassing | Industrieel, pakhuis, logistiek enz. |
| Afmaken. | Zink, warm gegalvaniseerd of poedercoating |