| Grootte | Zwaar werk |
|---|---|
| Capaciteit | 2500 kg |
| Materiaal | Staal |
| Bouw | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Afmaken. | Poedercoating of gegalvaniseerd, Power Coat |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | het op zwaar werk berekende cantilever rekken |
| Capaciteit | 500 kg/arm |
| Gebruik | Opbergplaats |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Naam | Cantileveropslagrekken |
| Capaciteit | 500 kg/arm |
| Gebruik | Opbergplaats |
| Productnaam | Metalen rekken voor zware werken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | opslagrek |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Naam | Zware palletrekken met kantilever |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Materiaal | Koolstofstaal Q235 |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |
| Productnaam | Industriële drawer voor zware werkzaamheden Staalvormopslag Racks voor gereedschapsopslag |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | L2000*D615*H3100 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Productnaam | Heavy Roll Out vorm opslag rack Die staal vorm rack display tekenen Racks |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | L2000*D615*H3100 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Toepassing | Hout, plaat, staalpijp |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 500-1000 kg/arm |
| Gebruik | Opbergplaats |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Type | Vouwbare Doospallet |
| Stijl | Onder ogen gezien dubbel |
| Afmaken. | Poedercoating of gegalvaniseerd, Power Coat |
| Levertijd | 15-30 dagen |