| Type | Selectief Palletrek |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Kenmerken | Corrosiebescherming, roestbestrijding, voorraad |
| Gebruik | Voor de verwerking van elektrische apparatuur: |
| Afmaken. | Poedercoating of gegalvaniseerd, Power Coat |
| Gewichtscapaciteit | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Maat | Kan worden aangepast |
| Verpakking | standaardpakket |
| Productnaam | Industriële drawers voor zware werkzaamheden voor het opslaan van stalen vormen |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | H2000*D615+335*L3100 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Artikel 1 | het op zwaar werk berekende cantilever rekken |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |
| Naam | Verpakking gegalvaniseerd stalen palet |
|---|---|
| Modelnummer | Volledig - grootte |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 2000 kg |
| Verpakking Details | Met gordel en film |
| Productnaam | Drawer-type schimmelrekken |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | L2000*D615*H3100 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Naam | mezzanine van het palletrek |
| Niveaus | Mutil-niveaus |
| Kleur | sinaasappel en blauw |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 1000 kg/m2 |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 500 kg/arm |
| Gebruik | Opbergplaats |
| Type | Op verscheidene niveaus |
|---|---|
| Gebruik | Pakhuisrek |
| Kenmerken | Bescherming tegen corrosie |
| Toepassing | Voorraad, logistiek, banden, auto-industrie |
| Gebruik | Winkel magazijn wielen banden winkel |
| Materiaal | Stalen Q235B industriële opslagplanken |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | Geassembleerd |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 1500 kg/pallet |