| Productnaam | Metalen kantileverrek zwaar werk |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Productnaam | Vervaardigers van verstelbare metalen opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 4000 kg/pallet |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| opslaglaag | 1 tot 7 lagen per bak |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Kenmerken | Regelbare corrosiebescherming, |
| Gewichtscapaciteit | 1000 kg/pallet |
| Afmaken. | Poeder-met een laag bedekt |
| Materiaal | Koolstofstaal Q235 |
|---|---|
| Naam | Verpakkingsrekken van stalen kantilever |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |
| Type | rollend laterale archiefkasten Meubelen |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Specifiek gebruik | archiefkast |
| Gebruik | Bibliotheek, school, kantoor, bank. |
| Kenmerken | Bescherming tegen corrosie |
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
|---|---|
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | L3100*D615+315*H2000 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Gebeurtenis | Bescherming tegen corrosie |
| Gewichtscapaciteit | ≥ 800 kg/hefboom |
|---|---|
| Drawerrack | Verstelbaar |
| Standaardgrootte | L2000*D615*H3100 |
| Kleur | RAL-systeem / Blauw, Oranje of aangepast |
| Gebeurtenis | Bescherming tegen corrosie |
| Productnaam | Opbergplaats |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 4000 kg/pallet |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| opslaglaag | 1 tot 7 lagen per bak |
| Productnaam | Gebouwen met mezzanine vloer |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Gewichtscapaciteit | 500 kg-1500 kg/m2 |
| Afmaken. | Epoxy Met een laag bedekt Poeder |
| Type | Poedercoating |
| Artikel 1 | op zwaar werk berekende opslagrekken |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | Bewaarplaats |