| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Artikel 1 | Cantilever industriële palletrekken |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 500 kg/arm |
| Gebruik | Opbergplaats |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Type | De industriepallet |
| Stijl | Onder ogen gezien dubbel |
| Afmaken. | Poedercoating of gegalvaniseerd, Power Coat |
| Naam | Voor het opslaan van zware pallets van staal |
| Materiaal | Koolstofstaal Q235 |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |
| Productnaam | Cantilever-rekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Productnaam | Metalen planken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | Handelsplanken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Packing | Foam |
|---|---|
| Structuur | Geassembleerd |
| Design | Modular |
| Load Capacity | 500-1000 Kg/m2 |
| Fob Port | Shenzhen/Guangzhou |
| Productnaam | Verpakkingsruimtes voor staal |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Gewichtscapaciteit | 500 kg-1500 kg/m2 |
| Afmaken. | Epoxy Met een laag bedekt Poeder |
| Type | Poedercoating |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | Zware opslagrekken voor buiten- en binnenopslag |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Type | Middelgroot plichtsrek |