| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Naam | Zware kantilleveropslagruimten |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Productnaam | Pakhuis het Opschorten |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Productnaam | Netten voor palletrekken |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Productnaam | Industriële metalen rekrekken |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Naam | koelruimtesysteem |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 1500 kg/pallet |
| Productnaam | Draagarmstellingen |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Productnaam | aandrijving in pallet het rekken |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 500-4000 kg/pallet |
| opslaglaag | 1 tot 7 lagen per bak |
| Structuur | Monteren |
| material | steel |
|---|---|
| color | red |
| Feature | Corrosion Protection, Adjustable |
| Weight Capacity | 1000kg/pallet |
| Finish | Powder-coated |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Vloercapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Productnaam | Oplossingen voor palletrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |