| Productnaam | Zware opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Poederbedekt |
| Artikel 1 | op zwaar werk berekende opslagplanken |
| Structuur | Geassembleerd |
| Type | Palletrek |
| Productnaam | Paletrekken voor industriële opslag |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | Industriële palletreksystemen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Productnaam | Metalen opslagplanken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Naam | palletreksystemen voor magazijnen |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | Zware opslagrekken voor buiten- en binnenopslag |
| Productnaam | Zware opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Productnaam | Metalen opslagrekken voor zware opslag |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Artikel 1 | de op zwaar werk berekende rekken van de metaalopslag |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | pakhuisrekken, winkelplank |
| Artikel 1 | de op zwaar werk berekende rekken van de metaalopslag |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | pakhuisrekken, winkelplank |