| Productnaam | Middelgrote opslagrekken en -planken |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Productnaam | op zwaar werk berekende opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | Zware opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | Voor de verpakking van goederen |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | Fabrikanten van hoogwaardige opslagrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Productnaam | Verpakkingsplanken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
| Capaciteit | 1000-4500 kg/pallet |
| De laag | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Naam | metalen planken voor opslag |
| Structuur | Geassembleerd |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Naam | opslagrekken voor magazijnen |
|---|---|
| Gebruik | Het Systeem van de pakhuisopslag |
| Stijl | Verstelbare hoogte van de plank |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-120 kg/laag |
| Kenmerken | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | koudgewalst staal |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsrekken voor kleding |
| Stijl | Verstelbare hoogteschaal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Kenmerken | Anticorrosief |
| Productnaam | kartonnen doorrolstelling |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 4000 kg/pallet |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| opslaglaag | 1 tot 7 lagen per bak |