| Productnaam | Opbergen op de planken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Systeem voor magazijnrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Verstelbare opslagplank |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Draagarmstellingen |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Productnaam | Doorstroom door palletrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Materiaal | Cantilever-palletrekken |
|---|---|
| Naam | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Materiaal | Staal, SS400 A36 Q235 enz. |
|---|---|
| Gebruik | Magazijnopslagsysteem |
| Stijl | Verstelbare plankhoogte |
| Gewichtscapaciteit | 90 kg-190 kg/laag |
| Functie | Sterk, duurzaam en makkelijk te monteren |
| Productnaam | Vervaardigers van magazijnrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Metalen schappen |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Paletrekken van staal |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |