| Structuur | Adjusatable |
|---|---|
| Pakket | kartonnen verpakking |
| Vervoervermogen | Tot 500 kg per niveau |
| Gewicht van de lading | 200kg/layer |
| Laadcapaciteit | 100-200 kg UDL per niveau |
| Productnaam | staal het opschorten |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Middelgrote opslagplaat |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Vloercapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Productnaam | Nieuwe palletrekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Selectieve palletstelling |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Paletplanken te koop |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit koudgewalst staal |
| Gewichtscapaciteit | 200-500 kg/niveau |
| Type | Op verscheidene niveaus |
| Structuur | Makkelijk Verzamelen of lassen |
| Productnaam | Ideeën voor palletplanken |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-200 kg/laag |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt/Gegalvaniseerd poeder |
| Installatie | Gemakkelijk te monteren en te demonteren |
| Productnaam | Cantilever-rekken |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |
| Naam | Zware palletrekken met kantilever |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Materiaal | Koolstofstaal Q235 |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |