| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Naam | mezzanine van het palletrek |
| Niveaus | Mutil-niveaus |
| Kleur | sinaasappel en blauw |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 1000 kg/m2 |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Vloercapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Vloercapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | monteren |
| Vloercapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Gewichtscapaciteit | maximaal 1500 kg/pallet |
| Materiaal | Staal Q235/Q345, staal Q235/245 |
|---|---|
| Naam | voor de opslag in een magazijn |
| Grootte | Gepersonaliseerd |
| Structuur | geassembleerd of gelast |
| Type | Zware opslagrekken voor buiten- en binnenopslag |
| Materiaal | Staal, SS400 A36 Q235 enz. |
|---|---|
| Naam | industriële planken |
| Stijl | Verstelbare hoogte van de plank |
| Gewichtscapaciteit | 100 kg-120 kg/laag |
| Kenmerken | Bescherming tegen corrosie |
| Materiaal | Koolstofstaal Q235 |
|---|---|
| Toepassing | Buizen, hout, platen, stalen buizen, bouwmateriaal |
| Grootte | Zwaar werk |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Gebruik | Industriële rekken |
| Materiaal | Staal Q235 |
|---|---|
| Afmaken. | Bescherming tegen corrosie |
| Artikel 1 | mezzanine van het palletrek |
| Structuur | monteren |
| Vloercapaciteit | maximaal 500 kg/m2 |
| Productnaam | Kanteleverrekken te koop |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q235 |
| Type balkverbinding | met een laag van meer dan 10 mm |
| Capaciteit | 250 tot 800 lbs (500 tot 1500 kg) |
| Componenten | Kolom+basis +arm+beugel |